Turneringer på OTK 2018
17-18 mars: Green Tour
26-29 april: Grand Prix senior
5-6 mai: Red Tour
11-13 mai: Norgescup u19 og Race u12
1-3 juni: Challenge u12
24-26 august: Klubbmesterskapet
Lagkamper for OTK 2018 – senior og veteran
Dag | Tid | Divisjon | Hjemme | Borte | |
man 07.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Oslo TK 2 | Ullevål TK | |
tir 08.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Oslo TK 1 | HTK 1 | |
ons 09.05.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | OTK 1 | VBTK 2 | |
man 14.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | NTK | Oslo TK 1 | |
tir 15.05.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 7 | Sinsen tk | OTK 2 | |
tir 22.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Stabekk tk 2 | Oslo TK 2 | |
tir 22.05.2018 | 17:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | Eiksmarka 2 | OTK 3 | |
ons 23.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Oslo TK 1 | VBTK 1 | |
ons 23.05.2018 | 17:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | Ullevål | OTK 2 | |
tor 24.05.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Oslo TK 2 | Nesodden TK | |
tor 24.05.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 7 | Mjøndalen | OTK 2 | |
lør 26.05.2018 | 12:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | Lillehammer | OTK 2 | |
man 28.05.2018 | 17:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | OTK 3 | Holmen 2 | |
tir 29.05.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | Drammen tk | OTK 1 | |
ons 30.05.2018 | 17:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | Fagerheimen | OTK 2 | |
tor 31.05.2018 | 17:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | Nesøya 2 | OTK 2 | |
lør 02.06.2018 | 12:00 | Elite herrer – Avdeling B | Ullern | OTK | Frognerparken |
lør 02.06.2018 | 12:00 | Elite damer – Avdeling A | Stavanger | OTK | Frognerparken |
søn 03.06.2018 | 12:00 | Elite herrer – Avdeling B | OTK | Holmenkollen | |
søn 03.06.2018 | 12:00 | Elite damer – Avdeling A | Stabekk | OTK | |
tir 05.06.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 7 | Ski IL Tennis | OTK 2 | |
tir 05.06.2018 | 16:00 | Elite damer – Avdeling A | OTK | Furuset | |
ons 06.06.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Lillestrøm TK 1 | Oslo TK 2 | |
ons 06.06.2018 | 17:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | OTK 2 | Sinsen | |
ons 06.06.2018 | 16:00 | Elite herrer – Avdeling B | Bryne | OTK | |
tor 07.06.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | OTK 1 | Soon | |
lør 09.06.2018 | 12:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | Hønefoss 2 | OTK 3 | |
søn 10.06.2018 | 12:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | Mysen | OTK 2 | |
man 11.06.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | OTK 1 | Eiksmarka TK 1 | |
tir 12.06.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Asker TK 1 | Oslo TK 1 | |
tir 12.06.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Njård 1 | Oslo TK 2 | |
tir 12.06.2018 | 17:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | Majorstuen | OTK 2 | |
lør 16.06.2018 | 12:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | Soon | OTK 2 | |
lør 16.06.2018 | 12:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | OTK 3 | Fredrikstad | |
søn 17.06.2018 | 12:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | OTK 2 | Hamar | |
man 18.06.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | Abildsø TK 1 | OTK 1 | |
tir 19.06.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Oslo TK 1 | Heming 1 | |
ons 20.06.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 7 | OTK 2 | Berg tennisklubb | |
tor 21.06.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Oslo TK 2 | Holmen TK | |
tir 21.08.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 4 | Kolbotn TK | OTK 1 | |
tir 21.08.2018 | 17:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | OTK 2 | Abildsø | |
ons 22.08.2018 | 17:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | OTK 2 | Snarøya 2 | |
tor 23.08.2018 | 17:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | OTK 3 | Lillestrøm 2 | |
lør 25.08.2018 | 12:00 | 3.div herrer avd A – Østlandet | OTK 2 | Halden | |
lør 25.08.2018 | 12:00 | 4.div herrer avd A – Østlandet | Abildsø | OTK 3 | |
søn 26.08.2018 | 12:00 | 2.div damer avd B – Østlandet | OTK 2 | Bøler | |
man 27.08.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 3 | Oslo TK 2 | Ullern TK 2 | |
tir 28.08.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Oslo TK 1 | Stabekk tk 1 | |
ons 29.08.2018 | 17:00 | Veteran – Herrer Pulje 7 | OTK 2 | Nittedal TK | |
tor 30.08.2018 | 17:00 | Veteran – Damer Pulje 1 | Eiksmarka TK 1 | Oslo TK 1 |